KONST / Litografier / Färglitografi 16937470
nr 1693 7470
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 130/360, Södermalm. Färglitografi, bildmått: 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 80x60
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:30:19
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr